Konsolbord i gustaviansk stil

100448

KONSOLBORD med stenskiva, gustaviansk stil, 1800-talets senare del, höjd 71, 86x34

Smärre skador, små dekor delar saknas, senare skiva

Konsolbord i gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
14283
2 600
15150
2 600
14283
2 400
15148
14283
1 800

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 308 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer