Hängskåp i björk

100446

HÄNGSKÅP, 1800-tal, björk, höjd 81, 111x31

Slitage, skador, nyckel saknas

Hängskåp i björk

Budhistorik (10 bud)
14936
700
14814
650
14935
650
14814
600
14770
550

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 83 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.