Kaffepanna Finland koppar

100444

KAFFEPANNA, 1800-tal, Västergötland, koppar, höjd 25
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Kaffepanna Finland koppar

Budhistorik (31 bud)
18492
6 600
18488
6 400
18485
6 200
18480
6 000
18465
5 800

Slutpris SEK:
6 600
645 EUR, 754 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.