Kaffepanna Finland koppar

100444

KAFFEPANNA, 1800-tal, Västergötland, koppar, höjd 25
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Kaffepanna Finland koppar

Budhistorik (31 bud)
18492
6 600
18488
6 400
18485
6 200
18480
6 000
18465
5 800

Slutpris SEK:
6 600
674 EUR, 782 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer