Väggspegel

100442

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, skulpterad ram, gallerförsedda dörrar, 91x80

slitage, skador

Speglar

Väggspegel

Budhistorik (16 bud)
14621
10228
3 800
10228
3 200
14620
10228
2 800

Slutpris SEK:
408 EUR, 474 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.