Kandelaber för sju ljus 1800-talets slut

100440

KANDELABER, för sju ljus, 1800-talets slut, förgylld brons, höjd 76

Något stukad

Belysning

Budhistorik (7 bud)
11852
7 200
14276
7 000
11852
5 400
11069
5 200
11069

Slutpris SEK:
7 200
735 EUR, 853 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.