Roland Svensson litografi

100435

SVENSSON, Roland (1910-2003): Vinterbåten, färglitografi, signerad och numrerad Roland S. 178/310, 42 x 33 cm

Roland Svensson litografi
Budhistorik (10 bud)
14467
11 500
14880
11 000
14467
8 000
12737
7 800
11965
6 600

Slutpris SEK:
11 500
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer