Roland Svensson litografi

100435

SVENSSON, Roland (1910-2003): Vinterbåten, färglitografi, signerad och numrerad Roland S. 178/310, 42 x 33 cm

Roland Svensson litografi
Budhistorik (10 bud)
14467
11 500
14880
11 000
14467
8 000
12737
7 800
11965
6 600

Slutpris SEK:
11 500
1 174 EUR, 1 363 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.