Olle Krantz oljemålning

100434

KRANTZ, Olle (1906-1999): "Japansk körsbär", signerad Olle Krantz, olja på duk, 101x80, målad på Tempelgården Visingsö 1986

Konst, Måleri

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (8 bud)
16080
15329
15327
1 400
15031
1 300
15030

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.