Olle Krantz oljemålning

100434

KRANTZ, Olle (1906-1999): "Japansk körsbär", signerad Olle Krantz, olja på duk, 101x80, målad på Tempelgården Visingsö 1986

Konst, Måleri

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (8 bud)
16080
15329
15327
1 400
15031
1 300
15030

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer