Akvarell Rom

100433

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): motiv från Rom, akvarell, 22x36

Konst, Måleri

Akvarell Rom
Budhistorik (8 bud)
14874
11071
750
11071
600
14870
550
11071
500

Slutpris SEK:
82 EUR, 95 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.