Sixten Lundbom oljemålning

100432

LUNDBOM, Sixten (1895-1982): Landskap, signerad Lundbohm, daterad a tergo 1920, olja på duk, 36x42

uppfodrad, smärre dukskador

Konst, Måleri

Sixten Lundbom oljemålning

Budhistorik (16 bud)
14693
13 000
14865
12 500
14693
12 000
14864
11 500
14693
7 200

Slutpris SEK:
13 000
1 270 EUR, 1 486 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.