Månskenslampa 1800-tal

100430

MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, frostad glaskupa, höj- och sänkbar

Belysning

Månskenslampa 1800-tal
Budhistorik (12 bud)
7960
2 400
12197
7960
8447
7960
1 900

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.