Laila Prytz oljemålning

100428

PRYTZ, Laila (född 1907): Wilhelm och Manuel Wik, signerad och daterad Laila Prytz 1950, olja på pannå, 20,5x25

Konst, Måleri

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (9 bud)
14852
11072
950
14843
900
11072
850
14842

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.