Geneverflaskor

100422

GENEVERFLASKOR, 6 st, 1800-tal, Holland, grön glasmassa, höjd ca 30

slitage

Glas

Geneverflaskor

Budhistorik (9 bud)
13950
750
11270
700
13949
700
11270
650
13948
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.