Rullmålningar Kina

100420

SCROLL/RULLMÅLNINGAR, 2 st, Kina, 1900-tal, tusch och akvarell på siden, varierande format

Skador, slitage

Orientaliskt, Konst

Rullmålningar Kina

Budhistorik (5 bud)
11817
500
12882
450
11817
9460
8329

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.