Rullmålningar Kina

100420

SCROLL/RULLMÅLNINGAR, 2 st, Kina, 1900-tal, tusch och akvarell på siden, varierande format

Skador, slitage

Orientaliskt, Konst

Rullmålningar Kina

Budhistorik (5 bud)
11817
500
12882
450
11817
9460
8329

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer