Guanyin Kina

100418

SKULPTUR, Kina, skulpterat trä, Guanyin, höjd 98

Skador, slitage

Orientaliskt, Skulptur

Guanyin Kina

Budhistorik (16 bud)
14834
2 400
14833
14830
14820
1 900
14828
1 900

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.