Kinesisk textil

100417

TEXTIL, Kina, 1800-tal, dekor med drakar

Skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Kinesisk textil

Budhistorik (23 bud)
14829
3 600
14827
3 400
14819
3 200
14822
3 200
14819

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.