Carl Malmsten stolar Lilla Åland

100397

STOLAR, 5 st, Carl Malmsten, "Lilla Åland"

Lagningar, skador

Budhistorik (18 bud)
14110
4 200
14078
14108
3 800
14078
3 600
12665
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.