Koppar med fat mm Kina porslin

100392

FAT, KOPPAR med fat, KANNA, SKÅL, VAS, delvis, merparten1700-tal, höjd 3,5-16

lagningar, omarbetat, smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Budhistorik (74 bud)
14763
18 000
14761
17 500
14757
17 000
14753
16 500
14746
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 813 EUR, 2 059 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.