Bord empire-stil

100390

BORD, empirestil, 1900-tal, mahognyfaner, höjd 72, diameter 98

Slitage, skada

Bord empire-stil

Budhistorik (5 bud)
12732
1 250
12731
12730
12633
8318

Slutpris SEK:
1 250
128 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.