Holländskt landskap 1700/1800-tal oljemålning

100389

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, holländskt landskap, olja på duk, 73x108

slitage

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
14627
6 200
14625
6 000
14623
5 600
14622
5 400
14616
5 200

Slutpris SEK:
6 200
633 EUR, 735 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer