Emil Johansson-Thor oljemålning

100385

JOHANSSON-THOR, Emil (1889-1958): Kustmotiv, signerad o daterad EJ Thor 1933, olja på pannå, 44x62

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
13090
14197
13090
14196
1 900
13090
1 800

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.