Olle Nordberg oljemålning

100384

NORDBERG, Olle (1905-1986): Varvet, signerad och daterad 54, olja på pannå, 37x45

Konst, Måleri

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
14090
4 400
9760
4 200
14036
9760
3 600
14032
3 400

Slutpris SEK:
4 400
449 EUR, 521 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.