Olle Nordberg oljemålning

100384

NORDBERG, Olle (1905-1986): Varvet, signerad och daterad 54, olja på pannå, 37x45

Konst, Måleri

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
14090
4 400
9760
4 200
14036
9760
3 600
14032
3 400

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer