Golvur England 1700-tal

100383

GOLVUR, England, 1700-tal, mahognyfanér, urtavla med figurmåleri, höjd 206

skador, renoverat, glas med spricka

Ändringar/tillägg
2 lod, pendel samt nyckel medföljer

Klockor/Ur, Möbler

Golvur England 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

13556
9459
8315

Slutpris SEK:
102 EUR, 119 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.