Skåp rokoko 1700-tal

100381

SKÅP, rokoko, 1700-tal, valnöt, 2 delat, höjd 219, 154x58

renoverat, slitage, fanerskador

Ändringar/tillägg
nyckel finns

Skåp rokoko 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
9798
16 000
9668
1 800
9667
9666
9665
550

Slutpris SEK:
16 000
1 634 EUR, 1 896 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.