Marcy Larned William Pendleton oljemålning tillskr

100375

PENDLETON William Larned Marcy (1865-?): tillskriven, föreställande målarens maka Alida P född Romander, olja på duk, osignerad, 76x62

Konst, Måleri

Budhistorik (27 bud)
12885
2 400
12584
11683
12583
1 900
11683
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.