Spegel rokoko

100373

SPEGEL, rokoko, förgylld och bronserad, höjd 63

lagningar och renoverad

Speglar

Spegel rokoko

Budhistorik (8 bud)
13216
9996
3 600
9615
6711
2 800
6396
2 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.