Sybord gustaviansk stil

100370

SYBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, mahognyfaner, höjd 70, 56x41, nyckel finns

slitage och lagningar

Sybord gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
13032
14523
13032
950
14189
900
13032
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.