Sybord gustaviansk stil

100370

SYBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, mahognyfaner, höjd 70, 56x41, nyckel finns

slitage och lagningar

Sybord gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
13032
14523
13032
950
14189
900
13032
850

Slutpris SEK:
112 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer