Sekretär gustaviansk stil

100368

SEKRETÄR med stenskiva, gustaviansk stil, höjd 122, 93x47,nyckel finns

slitage, lagningar

Sekretär gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
14966
4 800
14967
4 600
14966
4 400
14965
4 200
14964

Slutpris SEK:
4 800
490 EUR, 569 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.