Sekretär gustaviansk stil

100368

SEKRETÄR med stenskiva, gustaviansk stil, höjd 122, 93x47,nyckel finns

slitage, lagningar

Sekretär gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
14966
4 800
14967
4 600
14966
4 400
14965
4 200
14964

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer