Matgrupp 1960-tal

100365

MATBORD, med två iläggsskivor, 6 STOLAR, 1960-tal, teak, bordets höjd 74, 145x89, iläggskivan ā 49

slitage, klädseln med skador

Matgrupp 1960-tal

Budhistorik (35 bud)
14540
5 600
14536
5 400
14532
5 200
14533
5 000
14532
4 800

Slutpris SEK:
5 600
572 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.