Akvareller E Young H Müller

100361

AKVARELLER, 2 st, signerade E Young resp H Müller 1881, Vintermotiv resp "Berget utanför Liljans", 24x34 resp 16x25

Konst, Måleri, Stockholmiana

Akvareller E Young H Müller
Budhistorik (2 bud)

13635
8327

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.