Uno Vallman blandteknik

100359

VALLMAN, Uno (1913-2004): Modell, signerad och daterad Uno Vallman 1944, blandteknik, 32,5x23,4, uppfordrad på pannå

Konst, Måleri

Uno Vallman blandteknik
Budhistorik (21 bud)
14014
14029
14014
1 400
11344
1 300
10947

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.