Erik Byström oljemålning

100358

BYSTRÖM, Erik (1902-1988): Stilleben, signerad Erik Byström, olja på pannå, 46x38

Konst, Måleri

Erik Byström oljemålning

Budhistorik (13 bud)
6283
1 400
12740
1 300
6283
10275
6283
700

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.