Matsalsbord

100351

MATSALSBORD, 1800-tal, fanérat med ek, på hjultrissor, höjd 78, diameter 126, en iläggsskiva 70

Smärre skador

Matsalsbord

Budhistorik (12 bud)
12035
2 600
12027
2 400
12027
1 700
12031
1 600
12027

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 308 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.