Ragnar Alyre "Aguéli" blyerts

100350

ALYRE, Ragnar (1894-1975): Porträtt av Ivan Aguéli, signerad Alyre, blyerts, 28x18,5; Utställd: Norrköpings konstmuseum 1980

Reva

Ändringar/tillägg
Ej daterad

Konst, Måleri

Ragnar Alyre

Budhistorik (9 bud)
14594
1 800
14589
1 700
14589
1 400
11966
1 300
11966

Slutpris SEK:
1 800
184 EUR, 213 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.