Robert Högfeldt oljemålning

100344

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Vinterandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, 32,5x40

Konst, Måleri

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
11224
2 400
9816
11222
9816
1 400
11220
1 300

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.