Esaias Thorén oljemålning

100342

THORÉN, Esaias (1901-1981): Fiskar och klippor, signerad o daterad E. Thorén -62, olja på pannå, 24x33

Konst, Måleri

Esaias Thorén oljemålning

Budhistorik (9 bud)
14025
5 000
13530
4 200
13529
3 600
13451
3 400
9973
3 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.