Esaias Thorén oljemålning

100341

THORÉN, Esaias (1901-1981): Fiskar, signerad E. Thorén, olja på pannå, 27x34

Konst, Måleri

Esaias Thorén oljemålning

Budhistorik (19 bud)
13819
7 000
13802
6 800
13779
6 600
13341
6 400
13207
6 200

Slutpris SEK:
7 000
715 EUR, 830 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.