Sittande dam 1900-tal oljemålning

100340

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900) Sittande dam, signerad Coley?, olja på duk, 54x32

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
14419
9390
11786
9390
1 600
8952

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.