Olof Arén oljemålning

100339

ARÉN, Olof (1918-2003):"Krukan", signerad Olof Arén, olja på träplanka, 27,5x19,5

Konst, Måleri

Olof Arén oljemålning
Budhistorik (8 bud)
14093
8572
8572
750
14084
700
8572
650

Slutpris SEK:
112 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.