Henry Mayne oljemålning

100338

MAYNE, Henry (1891-1975): Landskap med gård, signerad och daterad-49, olja på duk, 88x115

Konst, Måleri

Henry Mayne oljemålning

Budhistorik (15 bud)
14561
4 200
12972
14559
12972
3 800
14558
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.