Hugo Carlberg oljemålning

100335

CARLBERG, Hugo (1880-1943): Vinterfora, signerad Hugo Carlberg 1907, olja på duk, 60x70

Konst, Måleri

Hugo Carlberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
13926
1 300
13760
13925
13760
950
13848
900

Slutpris SEK:
1 300
133 EUR, 154 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.