Greta Gerell blyerts

100334

GERELL, Greta (1898-1982): Stilleben med ägg, signerad och daterad Gerell -66, blyerts, 20,5x28,5; Utställd: Galerie Blanche 1966

Smärre hål

Konst, Måleri

Greta Gerell blyerts

Budhistorik (6 bud)
14214
600
14166
550
14166
500
7928
450
14165

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer