Waldemar Sjölander oljemålning

100333

SJÖLANDER, Waldemar (1906-1988): En la puerta 1965, signerad, olja på duk 95x62

Ändringar/tillägg
Utställd galeria Merkup Mexiko

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
12734
12310
12648
12310
1 300
12647

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.