Philip von Schantz litografi

100331

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med äpplen, kanna o vas, signerad och daterad v Schantz -87, litografi 76/170, 43x54

Philip von Schantz litografi

Budhistorik (9 bud)
14007
13506
2 800
11308
2 600
10757
2 400
9112

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.