Tallrikar Sevrès

100330

TALLRIKAR, 1 par snarlika, porslin, Sevrès, diameter 24

slitage, båda med lagning på brättet, fotringsnagg

Keramik/Porslin

Tallrikar Sevrès

Budhistorik (24 bud)
14009
3 800
14011
3 600
14009
3 400
14010
3 200
14009

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.