Tallrikar Sevrès

100330

TALLRIKAR, 1 par snarlika, porslin, Sevrès, diameter 24

slitage, båda med lagning på brättet, fotringsnagg

Keramik/Porslin

Tallrikar Sevrès

Budhistorik (24 bud)
14009
3 800
14011
3 600
14009
3 400
14010
3 200
14009

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer