Kjell Leander Engström oljemålning

100329

ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Kustmotiv, signerad och daterad Kjell -62, olja på duk, 62x48

Uppfodrad på pannå

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
13806
1 400
13775
1 300
6216
6216
10717
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.