Kjell Leander Engström oljemålning

100328

ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Spanskt motiv, signerad och daterad Kjell -63, olja på duk, 140x52

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

13347
700
13346
650
13206
600
7833

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 83 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer