Kjell Leander Engström oljemålning

100328

ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Spanskt motiv, signerad och daterad Kjell -63, olja på duk, 140x52

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

13347
700
13346
650
13206
600
7833

Slutpris SEK:
700
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.