C Lindman akvarell

100327

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Forum Romanum i aftonrodnad, signerad och daterad verso C Lindman Berlin 29/12 1873 enligt etikett, akvarell, 32x23,5

Konst, Måleri

C Lindman akvarell

Budhistorik (6 bud)
13072
1 700
13071
1 600
9384
6863
6461

Slutpris SEK:
1 700
174 EUR, 201 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer