C Lindman akvarell

100327

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Forum Romanum i aftonrodnad, signerad och daterad verso C Lindman Berlin 29/12 1873 enligt etikett, akvarell, 32x23,5

Konst, Måleri

C Lindman akvarell

Budhistorik (6 bud)
13072
1 700
13071
1 600
9384
6863
6461

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.