Carl Otto Hultén litografi

100326

HULTÉN, Carl Otto (född 1916): Komposition, signerad CO Hultén 76/90, litografi, 78x57

Ändringar/tillägg
ej unikat!

Carl Otto Hultén litografi
Budhistorik (2 bud)

11161
8299

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.