Carl Otto HultÚn litografi

100326

HULT╔N, Carl Otto (f÷dd 1916): Komposition, signerad CO HultÚn 76/90, litografi, 78x57

─ndringar/tillńgg
ej unikat!

Carl Otto HultÚn litografi

Budhistorik (2 bud)

11161
8299

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:
1á500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.