Carl Otto Hultén litografi

100325

HULTÉN, Carl Otto (född 1916): Komposition, signerad CO Hultén, litografi unikt ex, 70x55

Carl Otto Hultén litografi
Budhistorik (5 bud)
13578
11160
10253
950
9715
450
7926

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.