Anders Zorn etsning

100322

ZORN, Anders (1860-1920): "Elin", 1913-14, signerad Zorn, etsning, 19,7x29,7; Hjert & Hjert 270

gulnad

Anders Zorn etsning

Budhistorik (40 bud)
13966
11 000
13965
10 500
13961
10 000
13964
9 800
13961
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 000 EUR, 1 155 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.